Çorba Kazanı

Çorba Kazanları

Çorba Kazanı Fiyatları en kaliteli Sanayi Tipi Çorba Kazanı Modelleri Kantin ve yemekhane tipi en ucuz Çorba potu fiyat çeşitleri ile  satın alın.  Çorba Kazanı profesyonel işletme yoğun ve kalabalık işletmeler için üretilen okul kantinleri, yemekhaneler veya lokanta tipi işletmelerin tercih ettiği Profesyonel Çorba Kazanı Modelleridir. Yemek sektöründe hizmet veren tüm işletmelerin en çok ihtiyaç duyduğu ürünler arasında yer alan Çorba Kazanları benmari sistemi ile çorba ısıtma işlemi gerçekleştirilmektedir. Çorba Kazanı alt haznesinde ısınan sıcak su çorba haznesinde ki çorbayı sürekli servise hazır bir şekilde dilediğiniz sıcaklıkta muhafaza etmektedir. Bu sayede müşterilerinize her an sıcaklığını korumuş lezzetli çorba servisi yapmanıza olanak sağlamaktadır.


 Çorba Kazanı Modelleri


 Çorba Kazanı Modelleri tekli ve çiftli olmak üzere farklı hacim ölçülerine sahip olarak üretilmektedir. Şık görüntüsü ile çelik görünümlü, bakır görünümlü veya siyah renkli Çorba Isıtıcısı Modellerimizden işletmenizin konseptine en uygun dilediğiniz modeli tercih ederek hızlı ve güvenli bir şekil de satın alabilirsiniz. Sanayi Tipi Elektrikli Çorba Kazanı modelleri temizlenmesi kolay modeller olduğundan her zaman sağlıklı ve hijyenik çorba servisine hazır bir şekil de kullanım sağlamaktadır. Çiftli  Çorba Kazanı modellerimiz de farklı çeşit çorba servise hazır bir şekilde muhafaza etme şansınız bulunmakta olup müşterilerinize en lezzetli çorbalarınızı hızlı bir şekilde sunum yapabilirsiniz.


 Çorba Kazanı Fiyatları


 Çorba Kazanı Fiyatları farklı hacim ölçülerine ve şık görünüm özelliklerine göre değişmektedir. Çorba Kazanı Fiyatları kalitesi baz alındığın da ekonomik olması ile işletmelerin tercih ettiği Marka olarak ' ya öncelik vermektedirler. Elektrikli Çorba Kazanı Fiyatları güçlü ve kaliteli rezistansı ile en iyi kullanım performansı sağlayan Çorba Potu modellerindendir.  Çorba Kazanı Modelleri termostat kontrolü ile istediğiniz sıcaklığa ayarladığınız makineniz de ki çorba bu sıcaklığa ulaştığın da kendini kapatarak sıcaklık seviyesi düştüğünde tekrar devreye girip ısıtma işlemine geçerek elektrik tüketimi minimuma indirmektedir. Çorba kazanları çeşitlerimiz 2 yıl garantili olarak satışa sunulmakta ve Türkiye geneli servis ağımız ile güvence altında tutulmaktadır. internet sitemizden dilediğiniz  Çorba Kazanı Makinesi modelini en ucuz fiyatları ile hızlı ve güvenli bir şekilde sipariş verebilirsiniz.9 Lt Çorba kazanı

9 Lt Çorba kazanı

Çorba Kazanları için 0 212 568 33 00 Arayın. 9 Lt Çorba kazanı Ölçü(mm)Ø 330x360Kapasite 9 LtA..

2.068,54TL Vergiler Hariç: 1.753,00TL

9+9 Lt ikili Çorba kazanı

9+9 Lt ikili Çorba kazanı

Çorba Kazanları için 0 212 568 33 00 Arayın. İKİLİ ÇORBA KAZANI 9 LİTRE + 9 LİTRE Ürün servis ..

3.924,68TL Vergiler Hariç: 3.326,00TL

Çorba Kazanı Çorbalık Cadı Kazanı 13 LT

Çorba Kazanı Çorbalık Cadı Kazanı 13 LT

Çorba Kazanları için 0 212 568 33 00 Arayın. Ağırlık 5 Kg Ölçü 37 * 38 * 37 Kapasite 12 Lt ..

3.278,04TL Vergiler Hariç: 2.778,00TL

Çorba Kazanı Çorbalık Cadı Kazanı 9 LT

Çorba Kazanı Çorbalık Cadı Kazanı 9 LT

Çorba Kazanları için 0 212 568 33 00 Arayın.Çorbanın içim sıcaklığında kalmasını sağlar. Çorba ha..

2.626,68TL Vergiler Hariç: 2.226,00TL

Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)