Bakır Ocakbaşı

Bakır ocakbaşı Fiyatları


Bakır ocakbaşı ürünleri aslında, ocakbaşı restoranların demirbaşı sayılan bir endüstriyel mutfak ürünüdür. Öncelikle işlevsel, yani et pişirmeye yarayan bakır mangal çeşitleri ve dumanı çekip mekanın havasını temiz tutan bakır davlumbazdan ibarettir. Bu iki ayrı parça, işin ehliyseniz şayet, DKP sac kullanarak imal edilen ara parçalarla birbirine monte edilmiştir. Bakır mangalda kullanılan ateş tuğla üzerine serpilen kömürün köz hali üzerinde, özel kebap şişlerine geçirilmiş et parçalarının pişmesini seyretmek bile ayrı bir keyiftir.

Öte yandan, gerek restoran sahipleri ve kebap ustaları, gerekse bu restoranların müdavimlerinin de bildiği gibi bakır ocakbaşı mangal ürünlerinin en önemli özelliklerinden biri de üzerlerine yapılan işlemelerdir. Aynı kebap ve mangal kültürü gibi bakır işleme sanatı da yine bize özgü bir sanattır. Uzun yıllar boyunca kap kacaktan çeşitli mutfak malzemelerine kadar bir çok üründe ham madde olarak bakır kullanılmış, kullanılan bu aletlerin üzerine çeşitli işlemeler yapılmış ve artık bakır işleme, bir zanaat olduğu gibi aynı zamanda bir sanat halini de almıştır.

 Sadece ocakbaşı modellerinde değil, bakır çay kazanından bakır barbeküye, bakır köfte ocağı, kahveci güzeli ve benzeri bir çok işlemeli bakır ürünlerimiz aynı ustaların el emeği ve göz nurunun eseridir. Bakır ocakbaşı imalatı ürünlerimizle gurur duymamızın sebebi, malzeme kalitesi ve satış politikamızın da öncesinde, gelenekten beslenen bu sanatkar ustalarımızdır.

Yeni bir mekan açmaya ya da var olan mekanınızda bulunan ocakbaşı malzemelerinizi yenilemeye mi karar verdiniz? Önce bizi aramanızı tavsiye ediyoruz. Restoranınızın genişliğinden iç dekorasyonunuza kadar bir çok kriter göz önünde bulundurularak size en uygun bakır ocakbaşı modellerini seçmenize yardımcı oluyoruz. Ve elbette bütçenize uygun bakır ocakbaşı fiyatlarımızı da konuşma imkanı buluruz.


Bakır Ocakbaşı Fiyatları ve Özellikleri için  0212568 33 00 Arayın.


150 Cm Açık Bakır Ocakbaşı

150 Cm Açık Bakır Ocakbaşı

Ebat: 150 x 50 x 150150 cm Açık Bakır Ocakbaşı ürünle ilgili açıklamaDiğer Ölçülerde fiyatlandırma i..

12.162,26TL Vergiler Hariç: 10.307,00TL

150 Cm Kapalı Bakır Ocakbaşı

150 Cm Kapalı Bakır Ocakbaşı

Ebat: 150 x 50 x 150150 cm Kapalı Bakır Ocakbaşı ürünle ilgili açıklamaDiğer Ölçülerde fiyatlandırma..

12.974,10TL Vergiler Hariç: 10.995,00TL

Gösterilen: 1 ile 2 arası, toplam: 2 (1 Sayfa)